Prace związane z odtworzeniem jezdni na skrzyżowaniu ul. Sukienniczej/Kolegialnej/Mariańskiej/Łaziennej.

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Kaliszu uprzejmie informuje, że w dniach 3 – 4 listopada br. prowadzone będą prace związane z odtworzeniem jezdni na skrzyżowaniu ul. Sukienniczej/Kolegialnej/Mariańskiej/Łaziennej.

Prace prowadzone będą w dwóch etapach – metodą dwa razy do połowy jezdni. W pierwszym etapie w dniu 3 listopada br.(wtorek) roboty prowadzone będą na wlocie ul. Łaziennej od strony ul. Mariańskiej. W tym czasie ul. Mariańska i Łazienna (odc. Mariańska-Sukiennicza) staną się drogami bez przejazdu tzw. ślepymi i wprowadzony zostanie na nich ruch dwukierunkowy.

Natomiast w dniu 4 listopada (środa) br. zamknięte zostanie wlot ul. Łaziennej od strony ul. Kadeckiej. Dojazd do ul. Łaziennej wyznaczony zostanie przez ul. Piekarską. W ul. Kadeckiej wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy z możliwością wjazdu wyłącznie w celu dojazdu do przyległych posesji.

W trakcie prowadzonych robót drogowych, wprowadzone zostanie ręczne kierowanie ruchem przez uprawnionych pracowników wykonawcy robót.

Prosimy o stosowanie się do wprowadzonego oznakowania tymczasowego. Za powstałe utrudnienia w ruchu przepraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *